Rejestracja

Oferta reklamowa serwisu www.jak-ksiegowac.pl

90 tysięcy odwiedzin użytkowników miesięcznie, bądź widoczny na jednym z najpopularniejszych serwisów księgowych w Polsce.

Statystyki odwiedzin strony

Stronę www.jak-ksiegowac.pl dziennie odwiedza przeciętnie 2000 użytkowników. Przez 31 dni dochodzi do 90 564 odwiedzin użytkowników. Każdy odsłania średnio 2.3 stron, co w efekcie daje około 215 000 odsłon stron w przeciągu 31 dni.

návštěvy

Oferta reklamy w naszym serwisie

Full branding - Reklama wokół treści strony: reklama będzie wyświetlana na na wszystkich stronach tej witryny. Składa się z górnego banneru o rozmiarach 1025x120px oraz prawego i lewego banneru ruchomego o rozmiarach 200x600px Dostępność: od zaraz

návštěvy

Cena: 750 PLN / tydzień


Górna część strony: baner o rozmiarach 970 px × 90 px, który będzie wyświetlany w górnej części witryny na wszystkich stronach serwisu.
Dostępność: od zaraz

návštěvy

Cena: 290 PLN / tydzień


W prawym górnym rogu: Przewijanie baner o rozmiarach 300 x 600 px.
Dostępność: od zaraz

banner160

Cena: 390 PLN / tydzień  • Przy zakupie reklamy na dłużej niż 2 miesiące oferujemy gratis miejsce na ogłoszenie w newsletteru, który trafia do 16337 zarejestrowanych użytkowników.

Kontakt

Istnieje również możliwość zakupu 50% danej reklamy, która kosztuje 60% ceny. Każdy wyświetlający stronę będzie w stanie zobaczyć reklamę przy 50% wykupionej reklamy ponieważ osoby odwiedzające strone, wyświetlają średnio 2,38 stron na wizytę).

Minimalne zamówienie na reklamę powinno wynosić nie mniej niż 600 PLN.

Specyfikacja banneru:  możliwość umieszczenia banera statycznego (png, jpg) lub dynamicznego w oparciu o technologie HTML5 & CSS3 & javascript lub Flash. Zabrania się stosowania nadmiernie migających lub ruchomych elementów, które mogą rozpraszać uwagę użytkowników. Rozmiar pliku banera powinien być mniejszy niż 100 kB.

 

W przypadku szczególnych wymagań prosimy o kontakt. Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT. Na usługę wystawiamy fakturę VAT.

Ulubiona strona o rachunkowości, pisali o nas: